I Monografica
BARÓN Enanos
(SULTAN de Canchas Ibakken / NUSCA de Irema Curtó) Campeón de Espańa 1992, Ganador de I Monografica |
DIANA
(AFUR / KANSA) Campeona de Espana 1992, Ganadora de I Monografica |
II Monografica
GAROE (LEÓN Enanos / GEISHA) |
||
RRC / LOE |
RRC 0052511 |
|
Urodzony / Birth / Nacimiento |
1988 |
|
Hodowca / Breeder / Criador |
Nicolas del Castillo |
|
Własność / Property / Properidad |
Juan Rose Reyes |
|
Osiągnięcia / Achivements / Logros |
Ganador de la II Monografica |
LINDA (KEMPO / CHIRA) |
||
RRC / LOE |
RRC 0052574 |
|
Urodzony / Birth / Nacimiento |
||
Hodowca / Breeder / Criador |
||
Własność / Property / Properidad |
Santiago Arteaga Glez. | |
Osiągnięcia / Achivements / Logros |
III Monografica
SANCOCHO (CHIO / LINDA) |
||
RRC / LOE |
RRC 0052528 |
|
Urodzony / Birth / Nacimiento |
- | |
Hodowca / Breeder / Criador |
- | |
Własność / Property / Properidad |
Juan Linares Feria | |
Osiągnięcia / Achivements / Logros |
Ganador de la III Monografica |
TROIKA (KADUL de Irema Curto / MORA) |
||
RRC / LOE |
RRC 0051315 |
|
Urodzony / Birth / Nacimiento |
- |
|
Hodowca / Breeder / Criador |
- |
|
Własność / Property / Properidad |
Urbano Hdez. García |
|
Osiągnięcia / Achivements / Logros |
Ganadora de la III Monografica |
IV Monografica
ENZO (CHIO / BUBA de Canchas Ibakken) |
||
RRC / LOE |
RRC 0055445 | |
Urodzony / Birth / Nacimiento |
1990 | |
Hodowca / Breeder / Criador |
Fernando Aguilar Pérez | |
Własność / Property / Properidad |
Fernando Aguilar Pérez | |
Osiągnięcia / Achivements / Logros |
Ganador de IV Monografica |
TARKA SULTAN de Canchas Ibakken / Mota |
||
RRC / LOE |
RRC 0055881 | |
Urodzony / Birth / Nacimiento |
1991 | |
Hodowca / Breeder / Criador |
- | |
Własność / Property / Properidad |
Antonio Gómez Ramírez - Mayantigot |
|
Osiągnięcia / Achivements / Logros |
Ganadora de IV Monografica |
V Monografica
URCO Coliseum
(TURCO / MORA Coliseum)
Campeón de Espańa 1995, Ganador de Monografica |
CATANA de Los Cardones
(BARÓN / TORA de Los Crdones) Campeóna de Espańa 1995, Ganadora de V Monografica |
VI Monografica
BARON II
(TAUCO / LAYCA) Campeon de Espana 1996, Ganador de VI Monografica |
+ video |
UGA
(URCO / DIANA de Mayantigot) Campeona de Espana 1997, Ganadora de VI y VII Monografica |
VII Monografica
VERDUGO de Aguayan del Mago
(AARÓN / TALIA Aguayan del Mago) Campeon de Espana 1997, Ganador de VII Monografica |
UGA
(URCO / DIANA de Mayantigot) Campeona de Espana 1997, Ganadora de VI y VII Monografica |
VIII Monografica
RALPH
(TYSON de Canchas Ibakken / LOMA) Campeon de Espana 1998, Ganador de VIII Monografica |
TACHER (TURCO / TANA) |
||
RRC / LOE |
RRC 0059405 | |
Urodzony / Birth / Nacimiento |
- | |
Hodowca / Breeder / Criador |
- | |
Własność / Property / Properidad |
Juan Mateo de León Juan Mateo de León Rguez. |
|
Osiągnięcia / Achivements / Logros |
Ganadora de VIII Monografica |
IX Monografica
MENCEY
(VERDUGO / BULA de Los Cardones) Campeon de Espana 1999, Ganador de IX Monografica |
TAMARA de Taguluche
(DANTO de Mayantigot/ TECA) Campeon de Espana 1999, Gandoara de IX Monografica |
X Monografica
BRUCO de Mayantigot
(DAUTE de Mayantigot / TAZAT) Campeon de Espana 2000, Ganador de X Monografica, res. Campeón del Mundo 2001 |
TOSCA de Cielo de Canarias
(ARICO de Los Cardones / NALA) Campeona de Espana 2000, Ganadora de X Monografica |
XI Monografica
TOR
(TYSON de Canchas Ibakken / CORA) Campeon de Espana 2001, Ganador de XI Monografica, World Winner 2001 |
PALMA de Alacant Bull
(TAMARAN / CARIŃO) Campeona de Espana 2001, World Winner 2001, Ganadora de XI Monografica |
XII Monografica
CONAN de Atlantida Can
(IRU de Mayantigot / Tanaga) Campeon de Espana 2002, Ganador de XII Monografica |
IGAETE de Mayantigot (RODOCO / DAIDA de Mayantigot) |
||
RRC / LOE |
RRC 0066829 |
|
Urodzony / Birth / Nacimiento |
- | |
Hodowca / Breeder / Criador |
Antonio Gómez Ramírez "Mayantigot" |
|
Własność / Property / Properidad |
Antonio Gómez Ramírez "Mayantigot" |
|
Osiągnięcia / Achivements / Logros |
Ganadora de XII Monografica |
XIII Monografica
BARÓN de Crisdoco (NAHAI de Mayantigot / JULISA Crisdoco) |
||
RRC / LOE |
|
|
Urodzony / Birth / Nacimiento |
||
Hodowca / Breeder / Criador |
Domingo Santana Santana
- Crisdoco |
|
Własność / Property / Properidad |
Domingo Santana Santana
- Crisdoco |
|
Osiągnięcia / Achivements / Logros |
Ganador de XIII Monografica |
ARENGA
(AROCO del Choro / DAMA) |
||
RRC / LOE |
- | |
Urodzony / Birth / Nacimiento |
- | |
Hodowca / Breeder / Criador |
Alexis Rodriguez Cano |
|
Własność / Property / Properidad |
Alexis Rodriguez Cano |
|
Osiągnięcia / Achivements / Logros |
Ganadora de XIII Monografica |
XIV Monografica
TIGALATE del Calabazo
(TERRIFE / IZAŃA)
Campeon de Espana 2006, Ganador de XIV y XV Monografica, Primer Campeón de Club |
BRUMA de La Jacha
(Conan de Atlantida Can / JUPITER de La Jacha)
Campeona de Espana 2006, Ganadora de XIV Monografica |
XV Monografica
TIGALATE del Calabazo
(TERRIFE / IZAŃA)
Campeon de Espana 2006, Ganador de XIV y XV Monografica, Primer Campeón de Club |
LA
TOYA de Los Cardones (INDIO / GILDA de Los Cardones) Ganadora de XVI Monografica, Primer Campeona de Club, American Monografica Winner, Campeóna de Espańa 2008 |
XVI Monografica
SERACH de Garehagua (TERRIFE / AGORA de Garehagua) Campeón de Espańa 2008, Ganador de XVI Monografica |
TENERRA del Calabazo
(TERRIFE / Ch. IZAŃA)
Campeona de Espana 2007, Ganadora de XVI Monografica |
XVII Monografica
SANDOCAN (TIRSO de Atlantida Can / DOŃA INES) Campeón de Espańa 2008 |
LA
TOYA de Los Cardones (INDIO / GILDA de Los Cardones) Ganadora de XVI Monografica, Primer Campeona de Club, American Monografica Winner, Campeóna de Espańa 2008 |
XVIII Monografica
AGUERE de El Calabazo |
IDAIRA |
I Specjalistyczna Monografika Presa Canario - 08.12.1990 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best in Show: BARÓN Najlepszy pies/suka / Best of Oposite Sex: DIANA Najlepszy Junior suka / Best Junior Bich: ABIRIS Najlepsze Szczenię pies / Best puppy male: JACHO II
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
BARÓN |
Sultan de Canchas Ibakken / Nurca de Irema Curtó |
Juan Carlos Berreto |
Juan Carlos Berreto - Los Enanos |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
DIANA |
Afur / Kansa |
Cirilo Diaz Sosa |
Juan Carlos Berreto - Los Enanos |
Młodzież Suki / Junior Females | Exc. I | ABIRIS | - | - | E. Alonso Palazón |
Szczenięta Psy / Puppies Males | MB. | JACHO II | - | - | E. Alonso Palazón |
II Specjalistyczna Monografika Presa Canario - 1991 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best in Show: GAROE Najlepszy pies/suka / Best of Oposite Sex: LINDA
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
BARÓN |
Sultan de Canchas Ibakken / Nurca de Irema Curtó |
Juan Carlos Berreto |
Juan Carlos Berreto |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
LINDA |
Kempo / Chira |
|
Santiago Arteaga Glez. |
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
GAROE |
León / Ch. Geisha |
|
Juan Jose Reyes |
III Specjalistyczna Monografika Presa Canario - 1992 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: SANCOCHO Najlepszy pies/suka / Best of Oposite Sex: TROICA Najlepszy Junior / Best Junior: CLAY Najlepsze Szczenię / Best Puppy: BRUCO
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
SANCOCHO |
Chio / Linda |
|
Juan Linares Feria |
|
Res.CAC |
ROKO de Godidel |
Turco / Col |
Saulo Godoy - Godidel |
Saulo Godoy - Godidel |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
TROICA |
Kadul de Irema Curto / Mora |
|
Urbano Hernandez |
|
Res.CAC |
MELISA de Godidel |
Turco / Yaiza |
Saulo Godoy - Godidel |
Saulo Godoy - Godidel |
|
Exc.3 |
TEJINA de Nivaria Sur |
Sancocho / Tania |
Nivaria Sur |
Nivaria Sur |
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
CLAY |
Sultan de Canchas Ibakken / Gaifa |
|
Matias Marrero |
Młodzież Suki / Junior Females |
M.B. |
BONNY |
Sultan de Canchas Ibakken / Gaifa |
|
Matias Marrero |
Szczenięta Psy / Puppies Males |
M.B. |
BRUCO |
Sultan de Canchas Ibekken / Tacher |
|
Manuel Chico León – Coliseum |
Szczenięta Suki / Puppies Females |
M.B. |
TANA |
Sultan de Canchas Ibekken / Tacher |
|
Manuel Chico León - Coliseum |
IV Specjalistyczna Monografika Presa Canario - 1993 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: ENZO Najlepszy pies/suka / Best of Oposite Sex: TARKA Najlepszy Junior / Best Junior: CANELO Najlepsze Szczenię / Best Puppy: BERDY DE MAYANTIGOT Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeding Group: GODIDEL
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
ENZO |
Chio / Buba |
|
Fernando Aguilar |
|
Res.CAC |
SULTAN |
Toro / Uma |
|
Manuel Alvarez |
|
Exc.3 |
ROKO de Godidel |
Turco / Col |
Saulo Godoy - Godidel |
Saulo Godoy - Godidel |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
TARKA |
Sultan de Canchas Ibakken / Mota |
|
Antonio Gómez Ramirez - Mayantigot |
|
Res.CAC |
MARSHA |
Turco / Marquesa |
|
Onofre Diaz |
|
Exc.3 |
TANA |
Sultan de Canchas Ibakken / Tacher |
|
Manuel Chico León - Coliseum |
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
CANELO |
Turco / Melisa |
|
Manuel Alvarez |
|
Exc.2 |
GUAYACAN de Lomito de la Suerte |
- |
|
Jesus Melian |
Młodzież Suki / Junior Females |
Exc.1 |
SAROGA de Dompichon |
Sancocho / Portena |
Dompichon |
Fernando de Paz |
Szczenięta Psy / Puppies Males |
M.B. |
BERDY de Mayantigot |
Bruto / Bonny |
|
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Szczenięta Suki / Puppies Females |
M.B. |
PERLA de Mayantigot |
Bruto / Bonny |
|
Matias Marrero |
V Specjalistyczna Monografika Presa Canario - 1994 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: URCO Coliseum Najlepszy pies/suka / Best of Oposite Sex: CATANA de Los Cardones Najlepszy Junior / Best Junior: BULA Najlepsze Szczenię / Best Puppy: ARICO de Los Cardones Najlepsze Szczenię Puppy / Best of Very Puppy Class: CANOA de Mayantigot Najlepsza Para Hodowlana / Best Breeding Pair: CARIBE de Mayantigot / CANOA de Mayantigot Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeding Group: GODIEL
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
URCO Coliseum |
Turco / Mora Coliseum |
Manuel Chico León - Coliseum |
Gregorio Afonso Batista |
|
Res.CAC |
ROKO - Godidel |
Turco / Col |
Saulo Godoy - Godidel |
Saulo Godoy - Godidel |
|
Exc.3 |
GUAYACAN de Lomito de La Suerte |
- |
- |
Jesus Melian |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
CATANA de Los Cardones |
Ch. Barón / Tora de Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda – Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda – Los Cardones |
|
Res.CAC |
KYMA de Godiel |
ROKO de Godiel / Pitufa de Adjemeto |
Godiel |
Adrian Medina Torres - Adjemeto |
|
Exc.3 |
GEISHA |
- |
- |
Alfredo Bolanos |
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
DARCO Godiel |
ROKO de Godiel / Pitufa de Adjemeto |
|
Alfredo Bolanos |
|
Exc.2 |
TAJAN |
Enzo / Tara |
|
Jose R. Melian |
Młodzież Suki / Junior Females |
Exc.1 |
BULA |
Turco / Akira |
|
Alexis Rodriguez Cano |
|
Exc.2 |
JARA |
Redo / Layca |
|
Manuel Mora |
Szczenięta Psy / Puppies Males |
M.B.1 |
Arico de Los Cardones |
Nast / Ch. Catana de Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda – Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda – Los Cardones |
|
M.B.2 |
BARÓN II |
Tauco / Layca |
|
Manuel Mora |
Szczenięta Suki / Puppies Females |
M.B.1 |
BRISAS |
Kapitan / Fania |
|
Clara Medina |
Szczenięta Puppies Psy / Very Puppies Males |
M.B.1 |
Tamaran |
Ch. Urco Coliseum / Diana de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Manuel Chico León - Coliseum |
|
M.B.2 |
ABEDUL de Troycan |
Enzo / Troika de Troican |
|
Urbano Hernandez |
|
M.B.3 |
CARIBE de Mayantigot |
Ch. Urco Coliseum / Diana de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Benito Cruz |
Szczenięta Puppies Suki / Very Puppies Females |
M.B.1 |
CANOA de Mayantigot |
Ch. Urco Coliseum / Diana de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Gregorio Afonio Baptista |
|
M.B.2 |
FAYNA de Mayantigot |
Ch. Urco Coliseum / Diana de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Haridian |
|
M.B.3 |
Uga |
Ch. Urco Coliseum / Diana de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
VI Specjalistyczna Monografika Presa Canario - 1995 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: URCO Coliseum Najlepszy pies / Best Male: BARÓN II Najlepsza Suka / Best Female: Uga
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Championy Psy / Champions Males |
Exc.1 |
URCO Coliseum |
Turco / Mora |
Manuel Chico León - Coliseum |
Gregorio Afonso Baptista |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
BARÓN II |
Tauco / Layca |
|
Manuel Mora |
|
Res.CAC |
Tamaran |
Ch. Urco Coliseum / Diana de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Manuel Chico León - Coliseum |
|
Exc.3 |
BROSCO de Haridian del Valle |
- / Arucara |
|
Eliseo Fco. Santana |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
Uga |
Ch. Urco Coliseum / Diana de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
|
Res.CAC |
AGARFA de Nivaria Sur |
Teide de Nivaria Sur / Tania de Canchas Ibakken |
Nivaria Sur |
El Choro |
|
Exc.3 |
ARAZA |
Sancocho / Diana |
|
Oscar Perez |
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
TARO |
Enzo / Troika |
|
Urbano Hernandez |
|
Exc.2 |
BOCAN del Chicharrero |
Teno / Taifa |
|
Jorge de La Rosa |
Młodzież Suki / Junior Females |
Exc.1 |
ANAGA del Chicharrero |
|
|
Jorge de La Rosa |
|
Exc.2 |
CAPRICHO |
|
|
Miguel A. Martin |
|
Exc.3 |
GRAZA |
|
|
Clemente Rodriguez |
Szczenięta Psy / Puppies Males |
M.B.1 |
ATOGO de Canchas Ibekken |
Sultan de Canchas Ibakken / Gara |
Manuel Martin Bethencourt – Canchas Ibakken |
Nivaria Sur |
|
M.B.2 |
DANCOR de Los Cardones |
Ch. Urco Coliseum / Gipsy de Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda – Los Cardones |
Juan M. Pimienta |
Szczenięta Suki / Puppies Females |
M.B.1 |
BAMBA |
|
|
Juan P. de León |
Szczenięta Puppies Psy / Very Puppies Males |
M.B.1 |
DIANA de Los Cardones |
Ch. Urco Coliseum / Gipsy de Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda – Los Cardones |
Carmen Perez |
VII Specjalistyczna Monografika Presa Canario - 1996 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: Uga Najlepszy pies / Best Male: VERDUGO de Aguayan del Mago Najlepsza Suka / Best Female: Uga
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Championy Psy / Champions Males |
Exc.1 |
URCO Coliseum |
Turco / Mora |
Manuel Chico León - Coliseum |
Gregorio Afonso Baptista |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
Verdugo Aguayan del Mago |
Aaron Moholito / Talia Aguayan del Mago |
|
Jose A. Figueroa |
|
Res.CAC |
Tamaran |
Ch. Urco Coliseum / Diana de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Manuel Chico León - Coliseum |
|
Exc.3 |
ROKO de Godidel |
Turco / Col |
Saulo Godoy - Dodidel |
Saulo Godoy - Godidel |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
Uga |
Ch. Urco Coliseum / Diana de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
|
Res.CAC |
KYMA de Godiel |
ROKO de Godiel / Pitufa de Adjemeto |
Godiel |
Adrian Medina Torres - Adjemeto |
|
Exc.3 |
ARAZA |
Sancocho / Diana |
|
Oscar Perez |
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
TITAN de Haridian |
Ch. Urco Coliseum / Taifa |
Haridian |
Carlos Rey Dominguez |
|
Exc.2 |
TENO de Haridian |
Ch. Urco Coliseum / Taifa |
Haridian |
Juan J. Ponce |
Młodzież Suki / Junior Females |
Exc.1 |
DIANA de Los Cardones |
Ch. Urco Coliseum / Gipsy de Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda – Los Cardones |
Carmen Perez |
|
Exc.2 |
TUNIA de Haridian |
Ch. Urco Coliseum / Taifa |
Haridian |
Haridian |
Szczenięta Psy / Puppies Males |
M.B.1 |
ABERKAN |
|
|
Laureano Ramos Trujillo |
|
M.B.2 |
ZATAN |
|
|
Carmen R. Arceo |
Szczenięta Suki / Puppies Females |
M.B.1 |
ERENA de Haridian |
Enzo / Fayna |
Haridian |
Migiel Angel Gonzalez |
|
M.B.2 |
ENFORA de Haridian |
Enzo / Fayna |
Haridian |
Haridian |
|
M.B.3 |
SAYA II |
|
|
Victor Mendez |
VIII Specjalistyczna Monografika Presa Canario - 1997 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: MENCEY Najlepszy pies / Best Male: RALPH Najlepsza Suka / Best Female: TACHER Najlepsza Para Hodowlana / Best Breeding Pair: TAGORE / TOSCA Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeding Group: HARIDIAN
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
RALPH |
Tyson / Loma |
|
Carlos Ouzande |
|
Res.CAC |
Tamaran |
Ch. Urco Coliseum / Diana de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Manuel Chico León - Coliseum |
|
Exc.3 |
TARO |
Enzo / Troika |
|
Urbano Hernandez |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
TACHER |
Turco / Tana |
|
Manuel Chico León - Coliseum |
|
Res.CAC |
BELLA |
Enzo / Lula |
|
Fermin Quintero Perez – Casa del Presa |
|
Exc.3 |
ERENA de Haridian |
Enzo / Fayna |
Haridian |
Migiel Angel Gonzalez |
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
MENCEY |
Ch. Verdugo Aguayan del Mago / Bula |
|
Alexis Rodriguez Cano |
|
Exc.2 |
KURDO de Maxorata |
Guayacan de Lomito de La Suetre / Luna |
|
Eduardo Khoury |
|
Exc.3 |
OSO |
Enzo / Jara |
|
Manuel Mora |
Młodzież Suki / Junior Females |
Exc.1 |
RINA |
Ch. Verdugo Aguayan del Mago / Bula |
|
Alexis Rodriguez Cano |
|
Exc.2 |
YAIZA |
Turco / Mora |
|
Jose Juan Sanchez |
|
Exc.3 |
DIANA de Menceyato |
Cango / Alba |
Menceyato |
Miguel A. Dominguez |
Młodsza Młodzież Psy / Very Junior Males |
M.B.1 |
DRAGO del Chicharrero |
Ch. Verdugo Aguayan del Mago / Taifa |
Chicharrero |
Jeronimo Donate |
|
M.B.2 |
TAGORE |
Arico de Los Cardones / Nala |
|
Gonzalo León Penate - Cielo de Canarias |
|
M.B.3 |
DAUTE II de Haridian |
Daute de Mayantigot / Canoa |
Haridian |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Młodsza Młodzież Suki / Very Junior Females |
M.B.1 |
TOSCA |
Arico de Los Cardones / Nala |
|
Gonzalo León Penate - Cielo de Canaraias |
|
M.B.2 |
TAMARA de Taguluche |
Danto de Mayantigot / Teca |
Taguluche |
Domingo Santana - Crisdoco |
|
M.B.3 |
BELCHA de Haridian |
Daute de Mayantigot / Canoa |
Haridian |
Jose A. Figueroa |
Szczenięta Psy / Puppies Males |
M.B.1 |
BOXO |
Daute de Mayantigot / Canoa |
|
Migiel Villa |
|
M.B.2 |
AROCO del Choro |
Ch. Tamaran / Ch. Agrafa de Nivaria Sur |
El Choro |
Paulo Campos - Chifira |
|
M.B.3 |
PUNTAL de Vega Lagunera |
Ch. Tamaran / Bamba Uniwersum/Samzara |
Vega Lagunera |
Vega Lagunera |
Szczenięta Suki / Puppies Females |
M.B.1 |
CANARIA de Vega Lagunera |
Ch. Tamaran / Bamba Uniwersum/Samzara |
Vega Lagunera |
Vega Lagunera |
|
M.B.2 |
IRAMA |
Daute de Mayantigot / Tazat |
|
Paulo Campos - Chifira |
|
M.B.3 |
TAIFA |
Daute de Mayantigot / Tazat |
|
Fernando de Paz |
Szczenięta Puppies Psy / Very Puppies Males |
M.B.1 |
CELSO EL RUBIO Haridian |
Enzo / Canoa |
Haridian |
Andres Cabrera |
|
M.B.2 |
TUCAN de Haridian |
Enzo / Canoa |
Haridian |
Alexis Rodriguez Cano |
Szczenięta Puppies Suki / Very Puppies Females |
M.B.1 |
IZAŃA de Haridian |
Chencho / Sonia |
Haridian |
Anna Marińelarena |
|
M.B.2 |
TALIA de Haridian |
Enzo / Canoa |
Haridian |
Jose A. Figueroa |
|
M.B.3 |
VERDUGA de Haridian |
Ch. Verdugo / Fayna |
Haridian |
Haridian |
IX Specjalistyczna Monografika Presa Canario - 1998 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: MENCEY Najlepsza Suka / Best Female: TAMARA de Taguluche
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
MENCEY |
CH. Verdugo / Bula |
|
Alexis Rodriguez |
|
Res.CAC |
AROCO del Choro |
Ch. Tamaran / Ch. Agarfa de Nivaria Sur |
El Choro |
Paulo Campos - Chifira |
|
Exc.3 |
Akiro del Choro |
Ch. Tamaran / Ch. Agarfa de Nivaria Sur |
El Choro |
Antonio Jorquera Tarazona – Dog Real |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
TAMARA de Taguluche |
Danto de Mayantigot / Teca de Dompichon |
Taguluche |
Domingo Santana Santana – Crisdoco |
|
Res.CAC |
GUACIMARA |
Tauco / Perla |
|
Matias Marrero |
|
Exc.3 |
ZIMBA |
Ch. Tamaran / Mora |
|
Fermin Quintero Perez – Casa del Presa |
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
BELMACO de Garehagua |
Ch.Urco / Saroga de Dompichón |
Garehagua |
Garehagua |
|
Exc.2 |
TOR |
Cucan / Bora |
|
El Chicharrero |
|
Exc.3 |
IRU de Mayantigot |
Danto de Los Cardones / Dryma |
Antonio Gomez Ramirez – Mayantigot |
Andres Cabrera Perez – Atlantida Can |
Młodzież Suki / Junior Females |
Exc.1 |
TAGARA de Garehagua |
Ch.Urco / Saroga de Dompichón |
Garehagua |
Troican |
|
Exc.2 |
FANY de Haridian |
Ch. Verdugo / Fayna |
Haridian |
Haridian |
|
Exc.3 |
MINA de Atlantida Can |
Ch. Urco / Tahona |
Atlantida Can |
Andres Cabrera Perez – Atlantida Can |
Młodsza Młodzież Psy / Very Junior Males |
M.B.1 |
ARICO |
ARICO de Los Cardones / Nala |
Gonzalo León Peńate - Cielo de Canarias |
Gonzalo León Peńate - Ceialo de Canarias |
|
M.B.2 |
BRUNO de Aguere |
Higor / Aroa |
Aguere |
Aguere |
|
M.B.3 |
LAY |
Carpo / Rubia |
|
Carlos Marin Robayna |
Młodsza Młodzież Suki / Very Junior Females |
M.B.1 |
TUNIA de Adjemeto |
Ch. Urno / Tara |
Adjemeto |
Elias Rodriguez Ventura |
|
M.B.2 |
MORA |
Ch. Verdugo / Nora |
|
Damian Glez. Carballo |
|
M.B.3 |
MASCA |
Ch. Verdugo / Nora |
|
Vicente Hdez. Garcia |
Szczenięta Psy / Puppies Males |
M.B.1 |
AARÓN Aguayan del Mago |
Ch. Verdugo / Belcha |
Aguayan del Mago |
Aguayan del Mago |
|
M.B.2 |
CURRITO de Barnacan Bull |
|
Juan Gregorio Sanchez Rudilla – Barnacan Bull |
Juan Gregorio Sanchez Rudilla – Barnacan Bull |
|
M.B.3 |
FAFUR II de Haridian |
Daute II de Mayantigot / Tunia de Haridian |
Haridian |
Jose Antonio Medina Orihuela |
Szczenięta Suki / Puppies Females |
M.B.1 |
IZABA Aguayan del Mago |
Ch. Verdugo / Belcha |
Aguayan del Mago |
Aguayan del Mago |
|
M.B.2 |
KIMBA Aguayan del Mago |
Ch. Verdugo / Belcha |
Aguayan del Mago |
Antonio Gomez Ramirez – Mayantigot |
|
M.B.3 |
NACAR del Choro |
Ch. Verdugo / Ch. Agrafa de Nivaria Sur |
El Choro |
Migiel Bacallado Bacallado |
Szczenięta Puppies Psy / Very Puppies Males |
M.B.1 |
ROQUE |
AROCO del Choro / Irama |
|
Gersam Martin Dorta |
|
M.B.2 |
CANARIO |
Ch. Verdugo / Erena de Haridian |
|
Leandro Luis Alvarez |
|
M.B.3 |
PARDO |
Daute de Mayantigot / Monica |
|
Gregorio Afonso Batista |
Szczenięta Puppies Suki / Very Puppies Females |
M.B.1 |
CHIFIRA |
Aroco del Choro / Irama |
|
Paulo Campos - Chifira |
|
M.B.2 |
LUA |
Ch. Verdugo / Erena Haridian |
|
Francisco de La Paz Ledesma |
|
M.B.3 |
LAND |
Aroco del Choro / Irama |
|
Paulo Campos - Chifira |
X Specjalistyczna Monografika Presa Canario - 1999 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: BRUCO Najlepsza Suka / Best Female: TOSCA
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
BRUCO |
Daute de Mayantigot / Tazat |
|
Manuel Chico León - Coliseum |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
TOSCA |
Arico de Los Cardones / Nala |
Gonzalo León Peńate – Cielo de Canarias |
Gonzalo León Peńate – Cielo de Canarias |
XI Specjalistyczna Monografika Presa Canario - 2000 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: RALPH Najlepsza Suka / Best Female: TACHER
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
RALPH |
Tyson / Loma |
|
|
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
TACHER |
Turco / Tana |
|
|
XII Specjalistyczna Monografika Dogo Canario - 2001 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: CONAN de Atlantida Can Najlepsza Suka / Best Female: TAIFA Najlepsza Para Hodowlana / Best Breeding Pair: CONAN de Atlantida Can / Cora de Atlantida Can Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeding Group: TIGADAY
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Championy Suki / Champion Females |
Exc.1 |
TAIFA |
Daute de Mayantigot / Tazat |
Gloria Rodriguez |
|
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
CONAN de Atlantida Can |
Iru de Mayantigot / Tanaga |
Andres Cabrera Perez - Atlantida Can |
|
|
Res.CAC |
Kiko de casa del Presa |
Ch. Tamaran / Ch. Bella |
Fermin Quintero Perez – Casa del Presa |
|
|
Exc.3 |
BELMACO de Casa del Presa |
Puntal de Casa del Presa / Tosca |
Fermin Quintero Perez – Casa del Presa |
|
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
IGAETE de Mayantigot |
Daute de Mayantigot / Dryma de Mayantigot |
Mayantigot |
|
|
Res.CAC |
CORA de Atlantida Can |
Iru de Mayantigot / Tanaga |
Andres Cabrera Perez - Atlantida Can |
|
|
Exc.3 |
TALIA de Atlantida Can |
Iru de Mayantigot / Tanaga |
Andres Cabrera Perez - Atlantida Can |
|
Pośrednia Psy / Intermediate Males |
Exc.1 |
BRUTO |
Taro / Tagara de Garehagua |
Troycan |
|
|
Exc.2 |
ALIAR |
Tron / Putney |
Don Pichón |
|
Pośrednia Suki / Intermediate Females |
Exc.1 |
MORA de Barnacan Bull |
Ivor / Zaya |
Gregorio Sanchez – Barnacan Bull |
|
|
Exc.2 |
EVORA de Abanicos del Jarama |
Ch. TOR / Princessa |
Paco Melendez - Abanicos del Jarama |
|
|
Exc.3 |
MAGA |
Ch. Mencey / Chifira |
Alexis Rodriguez Cano |
|
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
TAUCHO |
Tronco / Mifaya |
C. Torres |
|
|
Exc.2 |
DYC |
Teneri / Agora |
Crisdoco |
|
Młodzież Suki / Junior Females |
Exc.1 |
BAMBI |
Aroco del Choro / Tara |
P. Padilla |
|
|
Exc.2 |
JULIA de Atlantida Can |
Ch. Conan de Atlantida Can / Vera de Mayantigot |
Andres Cabrera Perez - Atlantida Can |
|
|
Exc.3 |
BONE |
Clay / Guacimara |
Canchas Mahan |
|
Szczenięta Psy / Puppies Males |
M.B.1 |
TEGUESTE de Crisdoco |
Ch. Mencey / Ch. Tamara de Taguluche |
Crisdoco |
|
|
M.B.2 |
TINGUARO de Crisdoco |
Ch. Mencey / Ch. Tamara de Taguluche |
Crisdoco |
|
|
M.B.3 |
GUARAPO |
Teneri / Agora |
Crisdoco |
|
Szczenięta Suki / Puppies Females |
M.B.1 |
IZAŃA |
Aroco El Choro / Ayosa |
Manuel Glez Espinel |
|
|
M.B.2 |
TANIA |
Kan / Mistela |
Tigaday |
|
|
M.B.3 |
CHIFIRA II |
Ch. Tor / Irama |
Chifira |
|
Szczenięta Puppies Psy / Very Puppies Males |
M.B.1 |
JANKO de Atlantida Can |
Chulo / Ariel de Atlantida Can |
Andres Cabrera Perez - Atlantida Can |
|
|
M.B.2 |
URO de Los Cardones |
Boxo / Zala de Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda – Los Cardones |
|
|
M.B.3 |
BOLLO |
Ch. Conan de Atlantida Can / Bony |
J.J. Afonao |
|
Szczenięta Puppies Suki / Very Puppies Females |
M.B.1 |
TUNKA de Ceilo de Canarias |
Arico de Los Cardones / Kioba |
Hnos. León Penate – Ceielo de Canarias |
|
|
M.B.2 |
TAMI de Atlantida Can |
Chulo / Ariel de Atlantida Can |
Andres Cabrera Perez - Atlantida Can |
|
|
M.B.3 |
IRGANA |
Ch. Nahai de Mayantigot / Gora |
Felipe Glez |
|
XIII Specjalistyczna Monografika Dogo Canario - 2002 rok |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: BARÓN de Crisdoco Najlepsza Suka / Best Female: ARENGA
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Championy Psy / Champions Males |
Exc.1 |
NAHAI de Mayantigot |
Boxo / Igaete de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez |
|
|
Exc.2 |
CONAN de Atlantida Can |
Iru de Mayantigot / Tanaga |
Andres Cabrera Perez - Atlantida Can |
|
Championy Suki / Champion Females |
Exc.1 |
SABINALTA de Chifira |
Aroco del Choro / Irama |
Paulo Campos |
|
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
TAUCHO |
Tajan / Tamisa |
Carlos Torres Donate |
|
|
Res.CAC |
URO de Los Cardones |
Boxo / Zala de Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda – Los Cardones |
|
|
Exc.3 |
IGOR de Barnacan Bull |
Ivor / Zaya |
Juan Gregorio Sanchez Rudilla – Barnacan Bull |
Juan Gregorio Sanchez Rudilla – Barnacan Bull |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
IZAŃA |
Aroco del Choro / Ayosa |
Manuel Glez. Espinel |
|
|
Res.CAC |
MORA de Barnacan Bull |
Ivor / Zaya |
Juan Gregorio Sanchez Rudilla – Barnacan Bull |
Juan Gregorio Sanchez Rudilla – Barnacan Bull |
|
Exc.3 |
JULISA de Crisdoco |
Ray Kiko / Agora |
Domingo Santana Santana - Crisdoco |
|
Pośrednia Psy / Intermediate Males |
Exc.1 |
UR de Los Cardone |
Boxo / Zala de Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda – Los Cardones |
|
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
BARÓN de Crisdoco |
Ch. Nahai de Mayantigot / Julisa de Crisdoco |
Domingo Santana Santana - Crisdoco |
|
|
Exc.2 |
??? |
|
|
|
|
Exc.3 |
VICTOR de Casa del Presa |
Galan de Casa del Presa / Caitafa |
Fermin Quintero Perez – Casa del Presa |
|
Młodzież Suki / Junior Females |
Exc.1 |
ARENGA |
Aroco del Choro / Dama |
Alexis Rodriguez Cano |
|
|
Exc.2 |
Luna de Chifira |
Conan de Atlantida Can / Irama |
Paulo Campos |
|
|
Exc.3 |
CONDESA de Crisdoco |
Ch. Nahai de Mayantigot / Julisa de Crisdoco |
Domingo Santana Santana – Crisdoco |
|
Szczenięta Psy / Puppies Males |
M.B.1 |
GUAJIRO de La Jacha |
ROQUE / Ancona |
Jacinto Martin Abrante – La Jacha |
|
|
M.B.2 |
SULTAN |
|
Jacobo Glez Molina |
|
|
M.B.3 |
THOR de Crisdoco |
Tinguaro / Julisa de Crisdoco |
Domingo Santana Santana - Crisdoco |
|
Szczenięta Suki / Puppies Females |
M.B.1 |
TULA de Maroncan |
Ch. Nahai de Mayantigot / Talia |
Maroncan |
|
Szczenięta Puppies Psy / Very Puppies Males |
M.B.1 |
TENO de Garehagua |
Ch. Nahai de Mayantigot / Isleńa |
Fernando de Paz Canelaria - Garehagua |
|
|
M.B.2 |
DRACO de Mayantigot |
Ch. Nahai de Mayantigot / Gara |
Antonio Gómez Ramirez - Mayantigot |
|
|
M.B.3 |
TIGALETE |
Ch. Conan de Atlantida Can / Izańa |
J.D. Bonilla López |
|
Szczenięta Puppies Suki / Very Puppies Females |
M.B.1 |
LINDA de Garehagua |
Ch. Nahai de Mayantigot / Isleńa |
Fernando de Paz Canelaria - Garehagua |
|
|
M.B.2 |
TRES de Garehagua |
Gandul / Kika |
Francisco de La Paz - Garehagua |
|
|
M.B.3 |
MILCA |
Conan de Atlantida Can / Izańa |
J.D. Bonilla López |
|
2003 - Monografica No Valida!!!! |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: VASCO de Casa del Presa Najlepsza Suka / Best Female: IZAŃA
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Championy Psy / Champions Males |
Exc.1 |
NAHAI de Mayantigot |
Boxo / Igaete de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
Championy Suki / Champion Females |
Exc.1 |
IZAŃA |
Aroco del Choro / Ayosa |
J.D. Bonilla López |
Calabazo |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
VASCO de Casa del Presa |
Galan de Casa del Presa / Caitafa |
Fermin Quintero Perez – Casa del Presa |
Fermin Quintero Perez – Casa del Presa |
|
Res.CAC |
VICTOR de Casa del Presa |
Galan de Casa del Presa / Caitafa |
Fermin Quintero Perez – Casa del Presa |
|
|
Exc.3 |
MAGO de Dog Real |
Do Galińeiro Frodo / Deissy de Dog Real |
Antonio Jorquera Tarazona – Dog Real |
Antonio Jorquera Tarazona – Dog Real |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
ARENGA |
Aroco del Choro / Tamaragua |
Alexis Rodriguez |
|
|
Res.CAC |
NAYRA de Mayantigot |
Boxo / Igaete de Mayantigot |
Antonio Gomez Ramirez - Mayantigot |
|
|
Exc.3 |
MEIGA de Dog Real |
Do Galińeiro Frodo / Deissy de Dog Real |
Antonio Jorquera Tarazona – Dog Real |
Antonio Jorquera Tarazona – Dog Real |
Pośrednia Suki / Intermediate Females |
Exc.1 |
LEÓNA |
Capitan Gara |
|
Laureano Alvarez - Guadaneth |
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
TIRSO de Atlantida Can |
Ch. Conan de Atlantida Can / Ch. Sabinalta de Chifira |
Andrés Cabrera Pérez - Atlantida Can |
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
Exc.2 |
HOMER |
|
|
|
Młodzież Suki / Junior Females |
Exc.1 |
CATANA |
|
|
|
|
Exc.2 |
FARIA |
Ch. Nahai de Mayantigot / Erena de Haridian |
|
|
Szczenięta Psy / Puppies Males |
M.B.1 |
TAUCO de Cielo de Canarias |
Ch. Taucho / Ch. Kioba |
Hnos. León Penate – Cielo de Canarias |
|
|
M.B.2 |
DANKO de Cielo de Canarias |
Ch. Taucho / Ch. Kioba |
Hnos. León Penate – Cielo de Canarias |
|
|
M.B.3 |
GRANTO de Atlantida Can |
|
Andrés Cabrera Pérez - Atlantida Can |
|
Szczenięta Suki / Puppies Females |
M.B.1 |
MAFALDA |
Lupo / Clara |
|
|
|
M.B.2 |
ARAYA |
|
|
|
Szczenięta Puppies Psy / Very Puppies Males |
M.B.1 |
TIGALATE del Calabazo |
Terrife / Izańa |
|
Calabazo |
|
M.B.2 |
ATILA de La Jacha |
Bronce de La Jacha / Ch. Rayca de Alacant Bull |
Jacinto Martin Abrante – La Jacha |
|
|
M.B.3 |
BLAKY |
VICTOR de Casa del Presa / Mistela |
|
|
Szczenięta Puppies Suki / Very Puppies Females |
M.B.1 |
PAULA |
VICTOR de Casa del Presa / Mistela |
|
|
|
M.B.2 |
YARA de Crisdoco |
Tinguaro de Crisdoco / Condesa de Crisdoco |
Domingo Santana Santana - Crisdoco |
|
ROK 2004 - Monografika się nie odbywa
YEAR 2004 - Monografica was canceled
XV Specjalistyczna Monografika Dogo Canario - 13.11.2005 |
|||||
Zwycięzca Wystawy / Best In Show: TIGALATE del Calabazo Najlepsza Suka / Best Female: BRUMA de La Jacha Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeding Group: La Jacha
|
|||||
KLASA CLASS |
OCENA CLASIFICATION |
IMIĘ PSA NAME OF THE DOG |
RODZICE PARENTS |
HODOWCA BREEDER |
WŁAŚCICIEL OWNER |
Championy Psy / Champions Males |
Exc.1 |
INDIO |
Aroco del Choro / Ayosa |
J.D. Bonilla López |
Calabazo |
Championy Suki / Champion Females |
Exc.1 |
KIOBA |
Arico de Los Cardones / Nala |
|
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
Exc.2 |
LEÓNA |
Capitan / Gara |
|
Laureano Alvarez - Guadaneth |
Otwarta Psy/ Open Males |
CAC |
TIGALATE del Calabazo |
Terrife / Izańa |
|
Calabazo |
|
Res.CAC |
ANDY de Cielo de Canarias |
Ch. Tucho / Ch. Kioba |
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
Exc.3 |
COBRE de La Jacha |
Tirso de Atlantida Can / Jupiter de La Jacha |
Jacinto Martin Abrante – La Jacha |
Jacinto Martin Abrante – La Jacha |
Otwarta Suki / Open Females |
CAC |
BRUMA de La Jacha |
Ch. Conan de Atlantida Can / Jupiter de La Jacha |
Jacinto Martin Abrante – La Jacha |
Jacinto Martin Abrante – La Jacha |
|
Res.CAC |
GILDA de Los Cardones |
Ch. Kiko de Casa del Presa / Jayla de Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda - Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda - Los Cardones |
|
Exc.3 |
NURIA de Cielo de Canarias |
|
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
Pośrednia Psy / Intermediate Males |
Exc.1 |
CROM de La Jacha |
Tirso de Atlantida Can / Jupiter de La Jacha |
Jacinto Martin Abrante – La Jacha |
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
Exc.2 |
LUCAS de Cielo de Canarias |
|
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
|
Exc.3 |
TANTOR de Los Cardones |
Victor de Casa del Presa / Miranda de Los Cardones |
Ricardo Oramas Miranda - Los Cardones |
Laureano Alvarez - Guadaneth |
Pośrednia Suki / Intermediate Females |
Exc.1 |
TENAGUA |
|
|
|
|
Exc.2 |
ARAYA Mencey Bentor |
|
|
|
|
Exc.3 |
AULAGA |
|
|
|
Młodzież Psy / Junior Males |
Exc.1 |
FAYCAN |
|
|
|
|
Exc.2 |
MENCEY |
|
|
|
|
Exc.3 |
ROBEL de Atlantida Can |
|
Andrés Cabrera Pérez - Atlantida Can |
|
Szczenięta Psy / Puppies Males |
M.B.1 |
GUINCHO de Cielo de Canarias |
|
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
|
M.B.2 |
DRAGO de Dona Aurora |
|
Dona Aurora |
|
|
M.B.3 |
TEDOTE de Crisdoco |
|
Domingo Santana Santana - Crisdoco |
|
Szczenięta Suki / Puppies Females |
M.B.1 |
RUMBA de Cielo de Canarias |
|
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
|
M.B.2 |
KINA |
|
|
|
|
M.B.3 |
AKIRA de Atlantida Can |
|
Andrés Cabrera Pérez - Atlantida Can |
|
Szczenięta Puppies Psy / Very Puppies Males |
M.B.1 |
NAST de Cielo de Canarias |
|
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
|
M.B.2 |
TENO de Cielo de Canarias |
|
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
|
M.B.3 |
CRUPPIER |
|
|
|
Szczenięta Puppies Suki / Very Puppies Females |
M.B.1 |
ZAMBA de Cielo de Canarias |
|
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
|
M.B.2 |
LAIKA de Cielo de Canarias |
|
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
|
M.B.3 |
LULA de Cielo de Canarias |
|
Eduardo León Penate - Cielo de Canarias |
|
Copyright © Ewa Ziemska - Rey Gladiador
| STRONA GŁÓWNA | BAZA RODOWODÓW | ADOPCJE | PORTAL DOGO CANARIO | Korzystając z informacji i zdjęć z tej strony proszę o umieszczenie przy nich linku zwrotnego do strony. Dziękuję. |